Kobiecość zaklęta w biżuterii

Marzec to miesiąc nadziei na wiosenne przebudzenie, zwiastun ciepłych dni i rozkwitających krokusów. Jest kapryśny, zupełnie jak kobieta. Aby podkreślić rolę płci pięknej, w wielu krajach właśnie 8. marca obchodzony jest Dzień Kobiet.

Marcowe przedwiośnie jednego dnia ogrzewa nas pierwszymi promieniami słońca, budząc tęsknoty za latem, aby chwilę później zaskoczyć lodowatym dotykiem mrozu. Podobnie jak kobieta, która potrafi zgasić w jednej chwili swoje gorące uczucie i zastąpić je zimnym spojrzeniem.

Jednak kobiecość ma o wiele większe znaczenie. Nie bez powodu jest ponadczasową inspiracją dla wszelkich artystów. Dziś, nie dba się o unikatowe, kobiece cechy. Na żonach, matkach, pracownicach spoczywa ciężar odpowiedzialności równie dużej jak na mężczyznach. Często brakuje miejsca na subtelność, wrażliwość i ciepło.

Biżuterią pragniemy przywołać to, co jest najpiękniejsze w kobietach: tajemniczość, troskliwość, optymizm, delikatna uroda. Podkreślić cudowne cechy, które mają ogromny wpływ na życie od samego początku.

Urocza i tajemnicza

Subtelność objawia się u kobiet w ruchach, działaniach i wypowiedziach. Niedopowiedzenia, które sprawiają, że trzeba się domyślać, zgłębiać i wciąż poznawać jest niezwykle pociągająca. To co nieodkryte wzbudza pożądanie i nigdy się nie nudzi.

Właśnie tymi cechami inspirowali się projektanci srebrnej biżuterii Dall’acqua dostępnej w naszych salonach w Stargardzie. Nieoczywiste formy, delikatnie podkreślające kobiece piękno wzbudzają ciekawość i pragnienie.

 

Wulkan uczuć

Kobieta czuje więcej i bardziej. Pełna paleta emocji wzbogaca jej codzienność czyniąc ją niepowtarzalną, a czasem nieprzewidywalną. Eksplozja szczęścia, smutku, euforii czy gniewu może nadejść zupełnie nieoczekiwanie.

Ekspresja kobiecych emocji to temat wielu prac jubilerskich. Odkryjemy je również w pełnej miłości kolekcji różowego srebra Boho-Romance od Dall’acqua.

Zmysłowa i elegancka

Prosta forma przełamana odrobiną kokieterii to kwintesencja kobiecości. Detale są ważne. Uwodzicielski kobiecy głos, sposób poruszania się i uśmiech. Wystarczy biała koszula i czerwona pomadka, aby kobieta w jednej chwili stała się nieziemsko elegancka.

Perły oraz diamenty od wieków stanowią symbol elegancji i kobiecości w jubilerstwie. Kolczyki, bransolety i naszyjniki z wysokogatunkowego kruszcu, wzbogacone szlachetnymi kamieniami idealnie podkreślają unikatowy styl każdej Pani. W salonach jubilerskich Margo znajdziesz starannie wyselekcjonowane wyroby ze złota białego i żółtego.

Troskliwa i naturalna

Ciepło i poczucie bezpieczeństwa jakie roztacza kobieta jest niezastąpione. Panie są mistrzyniami tworzenia wyjątkowej atmosfery. W jednej chwili potrafią odłożyć swoje potrzeby na później i otoczyć opieką, pełną miłości swoich najbliższych. Wrażliwość na innych i szczerość w okazywaniu uczuć to naturalne piękno kobiet.

Ciepłą barwę bursztynu, w którym zamknięta jest historia natury, oprawia się w złoto i srebro od setek lat. To ozdoba dedykowana kobietom i nimi inspirowana. W Margo od 1989 roku dbamy o to, by wybór bursztynów zawsze był bogaty. Dlatego w naszych stargardzkich salonach znajdziesz naturalne bursztyny w oryginalnej oprawie.

Najpiękniejsze w kobietach jest to, że wszystkie wymienione cechy łączą się i przenikają u każdej z pań w różnych proporcjach. Sprawiając, że każda jest jedyna w swoim rodzaju. Bez kobiet świat nie mógłby istnieć. Warto o tym pamiętać nie tylko w marcu.