Jak dobrać ślubną biżuterię?

Suknia Twoich marzeń oczekuje już w szafie na ten wyjątkowy dzień, fryzura i makijaż zaplanowane, aby zapiąć przygotowania na ostatni guzik brakuje tylko biżuterii? Poznaj 4 wskazówki doradców z salonów jubilerskich Margo, które pomogą Ci w doborze perfekcyjnych ślubnych dodatków.

Jubiler Margo towarzyszy parom od pierwszego kroku ich wspólnej drogi, oferując wyjątkowe pierścionki zaręczynowe.  Właściwy wybór oświadczynowego podarunku, który zachwyci wybrankę serca, kieruje Młodych wprost do ołtarza. W stargardzkich salonach Margo, przy zakupie pierścionka zaręczynowego para otrzymuje rabat na obrączki. Po wyborze oryginalnych obrączek, pozostaje skompletować niebagatelne dodatki dla Panny Młodej. Czym kierować się przy ich wyborze?

Po pierwsze: mniej znaczy więcej

Oferta biżuterii ślubnej jest bogata w kryształy, kamienie i błyszczące elementy. Jubilerzy prześcigają się w pomysłach na spektakularne kolie i kolczyki, które w efekcie mogą odwrócić uwagę od urody Panny Młodej. Eksperci Margo polecają, aby wybierając biżuterię zwrócić uwagę na to, by podkreślała osobowość i urok przyszłej żony, a także podkreśliła wagę tego wyjątkowego dnia.

Po drugie:
w zgodzie ze stylem i krojem sukni

Nie można zaplanować ślubnych dodatków, nie biorąc pod uwagę całej stylizacji Panny Młodej. Naszyjnik, kolczyki, bransoleta muszą współgrać z charakterem sukni ślubnej, fryzurą i makijażem. Mimo, iż wydaje się to dość oczywiste, dużo pań popełnia podstawowy błąd i dobiera kolię nie zwracając uwagi na dekolt swojej kreacji. Eksperci Margo doradzają, aby w sukni z dekoltem w „serduszko” zrezygnować z naszyjnika i zastąpić go długimi, eleganckimi kolczykami. Natomiast dekolt w literę V najlepiej prezentował się będzie z delikatną ozdobą. Pozostałe warianty dekoltów pozwalają na bogate w cyrkonie i kryształki Swarovskiego kolie, perły czy chokery.


Po trzecie: coś nowego, coś starego

Wszystkie głowy koronowane, na najważniejsze uroczystości wkładają biżuterię, która jest w rodzinie od pokoleń. W wielu polskich rodzinach również jest kultywowana podobna tradycja. Biżuteria przekazana od babci czy mamy z pewnością nada stylizacji Panny Młodej wyjątkowości. Warto wówczas zadbać o to, by ponadczasowa biżuteria, została odpowiednio przygotowana do tak ważnego wydarzenia. Eksperci zalecają profesjonalne czyszczenie dodatków, najbardziej odpowiednią metodą do danego wyrobu jubilerskiego. W salonach Margo najdelikatniejszą biżuterię można wyczyścić w bezinwazyjny sposób i przywrócić jej pierwotny blask.

Po czwarte: perły to symbol miłości

Wspaniałym kamieniem, który idealnie współgra ze ślubną stylizacją jest perła.  Niegdyś to właśnie perła wiodła prym na dworach królewskich. Perła jest synonimem klasy i ponadczasowości. Niektórzy uważają, że perły odzwierciedlają wspólne życie, ponieważ należy o nie dbać z wielką pieczołowitością. Perły, o które nie potrafimy odpowiednio się zatroszczyć ulegają zmianom i rozkładowi. Często zachwycamy się blaskiem brylantów, a może warto ten jeden raz docenić piękno pereł.

 

 

Zapraszamy do salonów Margo w Stargardzie, gdzie profesjonalni doradcy zadbają o to, by zakup biżuterii odbył się w spokoju i uroczystym nastroju. Najważniejsze, aby wybór dodatków i szał przygotowań do ślubu, nie przyćmił istoty całego wydarzenia.