Biżuteria o jakiej marzysz!

Zobaczyłaś wyjątkową biżuterię na gali rozdania Oskarów u swojej ulubionej aktorki? A może od dawna chodzą ci po głowie kolczyki, których nie możesz znaleźć w żadnym sklepie? Masz pomysł? Idealnie się składa. Jubilerzy Margo zrealizują Twoje marzenia!

Jeśli nosisz w sercu projekt pierścionka, kolczyków czy kolii, spróbuj przelać go na papier. Nawet prosty szkic wystarczy, aby doświadczony projektant stworzył z niego biżuterię z twoich snów. W Margo wierzymy, że niemożliwe nie istnieje. Dlatego do każdego pomysłu naszych klientów podchodzimy z wielkim entuzjazmem.

Co tylko dusza zapragnie: białe złoto, różowe, żółte i kamienie szlachetne

Wykonujemy biżuterię na zamówienie z każdego rodzaju złota. Nie ograniczamy się jednym kolorem, możemy dowolnie mieszać kruszec i ozdabiać go pięknymi kamieniami. Zlecając nam swój projekt, masz pewność, że zadbamy o każdy jego szczegół.

Zamień stare na nowe

Gromadzisz uszkodzone kolczyki, zerwane łańcuszki, wykrzywione pierścionki czy nietrafione prezenty? Ze złota, którego nie nosisz od dawna, stwórz najmodniejszy komplet biżuterii z którym nie będziesz mogła się rozstać. Przynieś swoją biżuterię do salonu Margo, a my doradzimy ci, co warto zostawić, a co z powodzeniem możesz przetopić. Wówczas za nową, nietuzinkową ozdobę zapłacisz mniej o koszt kruszcu!

Wyraź siebie niepowtarzalną biżuterią

Zrealizujemy z przyjemnością każdą wizję pierścionka zaręczynowego, obrączek, bransolety, naszyjnika, kolczyków czy zawieszki. Twój wymarzony wyrób dodatkowo może zostać spersonalizowany inicjałami, imieniem, datą lub wyróżniony grawerem z życiowym motto. Daj się ponieść wodzy fantazji!

Specjalizujemy się w oprawie bursztynu

Wraz z naszymi klientami od blisko 30 lat tworzymy niepowtarzalne wzory biżuterii z kamieniami pochodzenia organicznego tj. bursztyn czy perła. Pieczołowicie selekcjonując kamienie o najpiękniejszej barwie, czystości i unikatowości wykonamy autorski projekt lub odwzorujemy ten z wręczonego nam zdjęcia czy rysunku.


Biżuteria myśliwska

Najbardziej nietypowe zlecenia to, dla nas żadna przeszkoda. Na życzenie oprawiamy zgodnie z indywidualnym pomysłem m.in. przyniesione przez miłośników myślistwa grandle, czyli bardzo rzadkie, jelenie zęby.

Stwórz jedyną w swoim rodzaju biżuterię z Margo

Zlecając wykonanie biżuterii według powierzonego projektu w salonach Margo, masz pewność najwyższej jakości naszej pracy. Skorzystaj z wiedzy i doświadczenia naszych projektantów, którzy chętnie podpowiedzą jakie dobrać zapięcia, splot czy rozmiar biżuterii.
Wszystkie wyroby wychodzące z naszej pracowni objęte są gwarancją.

Zapraszamy do kontaktu!